Linda
Linda, 25 jaar, eigenaar van Love 2 Be Mama, mama van een zoontje van 1 jaar en zwanger van de 2e (uitgerekend op 5 januari 2011), getrouwd en ik werk in het onderwijs. Op de overige dagen ban ik Happy Huisvrouw en een super gelukkige mama. Mijn ochtend begint met koffie en ik ben dol op schrijven en ontwerpen, Nieuwe Media en mijn Apple collectie: iPhone, iPod en MacBook. Daarnaast hou ik van Italie, weekendjes weg, mosselen, uit eten gaan, Terschelling, mijn spiegelreflex camera, rode wijn en ben ik verslaafd aan Literaire Thrillers.
In mijn vrije tijd werk ik aan de website wat mijn passie is geworden, lees ik graag en ben ik creatief bezig met de naaimachine. Tegenwoordig zit ik zelfs op naailes. Lekker burgerlijk. Ik ben gek op wassen maar heb een vreselijke hekel aan was opvouwen en strijken. Last but not least… mijn ’soapverslaving’: GT/ST, Gooische Vrouwen, Boer Zoekt Vrouw, Verborgen Gebreken en de vele zoetsappige varianten. Mis ik een aflevering, dan kan ik de volgende niet kijken voordat ik de herhaling gekeken heb. Heerlijk om na een drukke dag even een half uurtje TV te kijken.
Ik onderhoud de website met ontzettend veel plezier. De layout wordt door mij verzorgd, de artikelen plaats ik en ik stuur het ‘team’ aan. Ik ben hoofdredacteur van de site en sinds kort heb ik een geweldige eindredacteur: Josanne.
Love 2 Be Mama is ontstaan na mijn zwangerschap. Het was niet meteen een concreet idee maar er dwarrelden wel allemaal ideetjes door mijn hoofd. Die ideetjes ben ik toch maar eens op papier gaan zetten en toen werd Love 2 Be Mama geboren. Ik miste een site waar ik alles kon vinden waar ik behoefte aan had. Waarom maakte ik dat dan niet zelf? Dus heb ik de stoute schoenen aangetrokken en ben ik begonnen. Love 2 Be Mama is geboren en nu ga ik het opvoeden!












